hlavní stránka

MINI OSK Olomouc (ročníky 2010 a mladší) - Šmoulinka Cup

TÝM

všechny hráčky 2010 + nové 2009

CO JE ŠMOULINKA ?

seriál turnajů pro nejmenší děvata, celkem desetkrát se sejdeme s týmy z Ostravy, Prahy, Pardubic, Kolína a dašími.
Nejde až tolik o výhry, ale o to, abychom se co nejvíc z basketbalu naučili. Hraje se vždy v neděli, pravidlem jsou tři zápasy.

Místa a termíny a soupeři:

- 15.9. Olomouc ( hrají Kladno, HB Basket a Ostrava)
- 6.10. Pardubice ( hrajeme my, Lomnice n.P., Jičín )
- 3.11. Ostrava ( hrajeme my, Jižní Supi, Brandýs )
- 1.12. HB Basket Praha ( hrajeme my, Kralupy a Sadská)
- 21.12. Kolín ( hrajeme my, Turnov a Brandýs 10)
- 19.1. Olomouc ( hrají Ostrava, Tygři Praha a Český Brod)
- 16.2. Český Brod (hrajeme my, Ml. Boleslav, Borotín)
- 29.3. Slovanka Praha (hrajeme my, Kralupy, Jičín)
- 19.4. Kolín ( hrajeme my, USK, Brandýs 9)
- 17.5. Olomouc (hrají Jičín, Pardubice a Kladno)

Trenér : Lucie Švrdlíková

TRÉNINKY

  • pondělí 15:30 - 17:00 ZŠ Stupkova
  • středa 16:30 - 18:00 ZŠ Stupkova
  • pátek 15:30 - 17:00 ZŠ Stupkova ( všechny tréninky s U11)

Nová děvčata se zájmem o basketbal mají pořád možnost přijít a dát první koš, dohodnout se, seznámit se a vůbec udělat ten první krok k mnoha krásným zážitkům s basketbalem.
ŠMOULINKA Č. 1 (OLOMOUC)

Neděli jsme strávily na turnaji (Šmoulinka cup)na domácí palubovce

První zápas s Kladnem.(29:31)

Chodilová 15 2/1, Zamykalová 5 4/3, Filipová 5 2/1, Dohnalová 4, Váňová L. 2/0, Růžičková, Očenášková, Kargerová, Váňová A. 0

Hrály jsme jako náměsíčné a vypadaly jako bychom se sotva vzbudily. (Možná to taky tak bylo.) Přihrávky úplně někam pryč, bez toho aniž bychom se podívaly komu přihráváme. Taky přehazování koše z podkoše nás provázelo celým turnajem. Zbytečné fauly kvůli tomu, že jsme hráčky objímaly a podobně. (Nika)

Druhý zápas jsme hrály proti HB Basket. (48:19)

Chodilová 20, Dohnalová 8, Zamykalová 8, Očenášková 4, Valentová 2, Filipová 2, Růžičková, Váňová A. 2, Kargerová, Váňová L. 0

Tenhle zápas byl asi nejlepší ze všech. Všechny hrály moc pěkně, nebály jsme se najet do koše a dokonce jsme i přihrály dopředu volné hráčce. (Pěkná přihrávka Laury na Áďu V.) Všechny kromě Harry a Lucky si daly aspoň jeden koš.Jediná Klárka se pořád schovávala, ikdyž všichni víme, že se umí uvolnit a dát pěkný koš. Ale dokázala po doskoku dobře vydriblovat a přihrát správné hráčce.

Poslední zápas s Ostravou, byla tragédie.(18:54)

Chodilová 9 6/3, Dohnalová 4, Váňová 2, Valentová 2, Očenášková 1 2/1, Filipová, Růžičková, Váňová L, Zamykalová, Kargerová 0

Nebránily jsme, měly zmatek kdo koho má, v podstatě v útoku jen stály a driblovaly na místě. V obraně jsme zmatkovaly a nechaly jsme soupeře dávat jednoduché koše. První čtvrtina 1:11? Jediné plus vidím u tohohle zápasu spolupráci Adély Ch. a Lucky. Kdy Luca vyhazovala a Adéla se pěkně uvolnila dostala balón a dala koš nebo dobře přihrála.

Na to, že to byla první Šmoulinka tak nad moje očekávání. Budeme muset zlepšit obranu a více střílet z pod koše abychom dávaly více jasných košů. Taky dvojtakty v rychlosti abychom to neházely pořád do desky. (Móňa, Laura) Kromě Harry si daly všechny na tomhle turnaji koš, což je úspěch. Díky výhře nad HB jste tak obsadily 3.misto.