HLAVNÍ STRÁNKA

ŽÁKYNĚ U15

ŽÁKYNĚ U14

MINIŽÁKYNĚ U13

MINIŽÁKYNĚ U12

KONTAKTY

TERMÍNY


ÚVOD - PŘED SEZÓNOU

Na jaře jsme moc příležitostí ke hraní už neměli, tak to musíme dohnat na podzim. Začneme doma v Olomouci turnajem Plyšákov 10.-12.9. - letos zatím devět týmů (Pardubice, Slovanka Praha, DDM Wizards Praha 10, Kyjov, Blansko, HB Basket, Tygři Praha, Ostrava), z nichž mnohé budou už jistě pokročilejší.

Během roku si zahrajeme Šmoulinku (podrobněji níže).

Turnaje Šmoulinky se hrají vždy v neděli o víkendech mezi zápasy přeboru. Bude toho docela dost - odhadujeme to na 65 utkání, takže to chce se pořádně připravit. Samozřejmě hlavně účastí na soustředění.

CO JE ŠMOULINKA ?

seriál turnajů pro nejmenší děvata, celkem devětkrát až desetkrát se sejdeme s týmy z nejrůznějších měst, například z Ostravy, Prahy, Pardubic, Kolína a dašími. Nejde až tolik o výhry, ale o to, abychom se co nejvíc z basketbalu naučili. Hraje se vždy v neděli, pravidlem jsou tři zápasy.

Místa a termíny a soupeři - vše je na stránce "TERMÍNY"

Trenéři šmoulího týmu : Lucie Švrdlíková a Zdeněk Malina


TRÉNINKY

Pondělí 18:30 Stupkova
Středa 18:30 Stupkova
Čtvrtek 17:00 zdravotní škola


Toto družstvo podporuje :

Prakticky nový tým děvčat ročníku 2011/12 se skládal dohromady až po uvolnění covidových opatření. Doplnilo ho hned šest šikovných nových děvčat ze ZŠ Stupkova a celé družstvo se na svoji fakticky první sezónu těší. Začneme hned soustředěním v Lipníku.