hlavní stránka

termíny

statistika

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ OSK OLOMOUC

...........................................................

O DALŠÍ STUPÍNEK VÝŠE - aneb VERIBUS UNITIS

Spolu budeme silnější - tomu věříme. Až v září nastaly příznivé okolnosti k tomu, abychom spojili síly dosavadních skupin MINI A a MINI X a vytvořili jsme jedno družstvo. Novým trenérem týmu je Ondřej Zatloukal. Příprava v oddělených skupinách nebyla sice ideální, ale snad to společně doženeme.

Sestava :

  • Tereza Nesvadbová a Markéta Rašková
  • Katka Poulíčková a Majda Krátká
  • Jitka Fukanová a Verča Štursová
  • Růža Slivečková a Maruška Dosedělová
  • Verča Janů a Darina Ševčíková
  • Anička Kožůšková a Katka Erbenová
  • Míša Filipcová a Anička Podlahová

...........................................................

...........................................................

M-ČR U13 v Hradci

aneb " 8. místo není ostuda, ale ani úspěch "
čtěte dál


...........................................................

Předkolo M-ČR U13 v Olomouci

aneb " zatím dobrý ! "
čtěte dál


...........................................................

Hráli jsme o Velikonocích ve Vídni

a takhle nám to šlo :
čtěte dál


...........................................................

Loko Krnov – OSK B 46:61

Body: Rašková 19 (6/3), Holcová 11 (8/3), Podlahová 9 (6/3), Poulíčková 4 (2/0), Dosedělová, Kožušková 4, Krátká 2 (4/2), Nesvadbová 2 (2/0), Slivečková, Erbenová, Štursová 2, Filipcová, Fukanová, Janů 0. TH 28/11

Loko Krnov – OSK B 44:60

Body: Rašková 20 (16/6 !!!), Holcová 10 (4/2), Dosedělová 7 (2/1), Slivečková, Krátká 6, Nesvadbová 4 (2/0), Štursová 2 (2/0), Fukanová, Poulíčková 2, Erbenová, Filipcová, Janů, Podlahová 0. TH 32/10

A máme to za sebou! Dvě nelehká utkání na krnovské Lokomotivě byla opravdu zkouškou naší odolnosti. Zadarmo jsme dostali pouze míče na rozcvičení, ale od úvodního rozskoku už to byla jen a jen dřina.

První utkání bylo přece jen o něco lehčí. Soupeřky, jakoby nebyly dostatečně motivované, ztrácely míče a my jsme se dostávali do neustálého přečíslení, bohužel úspěšnost našeho zakončení byla prachmizerná, přirovnat se dá k úspěšnosti TH! První pětku držela při bodech Markéta s Aničkou P., v obraně byla opět velmi výrazná Anička K., bohužel opět chybí útočná aktivita, kdy 8-10 bodů by mělo být standartních. Štursi s Pouli byly vidět především v postupném útoku, kdy se nám podařilo dát 3-4 přihrávky, zapojit jednu či druhou hráčku na horním postu a pohybem dělat starosti krnovským obránkyním. Druhá pětka prohrála oba své úseky (-12). Největším problémem se ukázalo bránění výborné rozehrávačky Janovské (č.12), která sice hodně předržovala míč, ale v útoku byla téměř bezchybná. Růža s Maruškou na ní vyplýtvaly hodně svých sil, bohužel, bez většího zisku. Když už byla držená na levé straně, zase se jí podařilo dát míč na pravou ruku! Alespoň nějaké body přidala Terka H., takže jsme úplně nepropadli, nicméně bodový přínos Terky N. a Jíti byl minimální.

Druhé utkání dopadlo výsledkově stejně, přesto průběh byl odlišný. Kdo čekal, že se soupeř zlomí, byl na omylu. Krnov nabral druhý dech a chtěl alespoň jedno utkání vyhrát. Nám chyběla chuť, na některých hráčkách byla vidět deka, „už se mi nechce, nedaří se mi, nebudu to přece soupeřkám dělat těžší…“ !!! V tubě s gelem jako by nebyla slibovaná energie, ale spíš pohlcovač chuti po vítězství a radosti ze hraní. Vymýšleli jsme nesmyslné přihrávky, zakončení jedné proti pěti bylo jako na běžícím pásu. Před poslední Q +3 a ve vzduchu viselo „Kdo to první zabalí, kdo se zlomí, kdo nevydrží?“ Nakonec to byl soupeř, který po 3 ztrátách dostal v 6 bodů v řadě. Frustrace soupeřek byla velká, několik odhozených míčů z naštvanosti už jen potvrdilo naše druhé vítězství. Žolík tentokrát patřil Majdě, která se nedostala na plac ve 3.Q, ale v posledním úseku dala 6 důležitých bodů ze střední vzdálenosti.

...........................................................

OSK B - OP Prostějov 78:47

Body: Podlahová 16, Rašková 15 (6/5), Holcová 13 (2/1), Slivečková 12, Dosedělová 8, Štursová 6 (3/0), Kožušková 4, Nesvadbová, poulíčková 2, Krátká 0 (2/0), Fukanová, Erbenová 0.. TH 13/6

...........................................................

OSK B - TJ Šumperk 60:33

Body: Rašková 15 (5/1), Nesvadbová 14 (3/0), Holcová 8, Podlahová 6, Dosedělová, Filipcová, Kožušková 4, Erbenová, Slivečková, Ševčíková 2, Janů, Krátká 0. TH 14/3 !!

OSK B - TJ Šumperk 52:42

Body: Holcová 12, Ševčíková 10 (4/0), Janů 8 (4/2), Rašková 5 (2/1), Krátká 5 (2/1), Slivečková 4 (4/2), Dosedělová, Erbenová, Kožušková, Nesvadbová 2, Filipcová, Podlahová 0. TH: 16/6!!!!!

Toto byla utkání, která stála za to! Neustále nahoru dolů, někdy až příliš emocí a nakonec 2 zasloužené výhry proti družstvu, které hrálo tvrdě, nic nevypustilo a o výsledek jsme museli bojovat až do konce!

Jakoby někteří byli ještě u nedělního oběda, ještě jeden knedlíček, potom se natáhnout a dát si šlofíka… Podobně vypadala i naše 1.Q. Na skóre 2:10 především naší mizernou úspěšností v zakončení jasných situací – Darina 3x jednoduchý nájezd, ovšem zakončení od pasu, Kačka a Majda v podobném duchu a místo jasných 14 bodů koš pouze Aničky. Této sestavě chyběl jak v prvním, tak i v druhém utkání dirigent/šéf, který by měl řídit tempo, komunikovat se spoluhráčkami – RŮŽO, toto je tvůj úkol, na který si budeš muset zvyknout. Druhá sestava už to vzala pevně do rukou, začala lépe a agresivněji bránit hned po koši a šli jsme do vedení (26:17). Druhý poločas byl hodně tvrdý. Po sérii šumperských clon okusila malá Kačka, co to je dostat ránu přímo do tváře. Nevím, která jiná hráčka by toto ustála bez slziček, ale jí stačilo jen vypláchnout pusu a jít se znovu prát! Těžké to měla i Terka N. v obraně hráčky č.19, která výškovou převahou a hlavně zarputilostí a různým přidržováním (které nám asi vůbec nevadí a necháme na sebe rádi sahat) se neustále nabízela pro míč a byla velmi nebezpečná. Obecně ale musíme Šumperku závidět vysoké hráčky, které tady v Olomouci prostě nerostou…

Druhé utkání bylo do poločasu v naši režii, bohužel lehkost se pomalu začala vytrácet a TH ve 2.Q 10/3 značily, že nás čeká ještě perných 16 min. Soupeřky šly bod po bodu, naše hráčky (Maky a Terka N.) se více soustředily na své bolístky a 3. období 13:16 pro soupeřky. Tento úsek podržela Terka H. svými 8 body a hlavně obranou asi nejlepší hráčky obou utkání č.8 Plhalové. V poslední Q už to vypadalo na ručník, nedařilo se nám především na obranném doskoku, kdy si soupeřky doskakovaly své první, druhé a někdy i třetí střely a my jen bezradně doufali, že i na počtvrté se netrefí… Co je to návrat do obrany si budeme muset připomenout na tréninku. Na tabuli 40:38 a šlo se do finiše. Jako žolík se ukázala Darina, která osmi body v řadě sfoukla šumperskou jiskřičku, a když si po koši ještě přidaly Kačka s Majdou (52:38) bylo vymalováno. Nyní nás čeká náročný týden, o detailech raději psát nebudu, ale příští neděli nás čeká favorit z Prostějova a my uděláme vše pro to, abychom zápas zvládli! A toto byla dobrá prověrka.

...........................................................

OSK B - Lipník n. B. 81:21

Body: Rašková 14, Kožušková 13 (2/1), Dosedělová 12, Slivečková 10, Fukanová 9 (3/1), Nesvadbová 9 (2/1), Erbenová 6, Poulíčková 5 (4/1), Podlahová 2 (2/0), Štursová 1 (2/1), Krátká 0. TH 15/5

OSK B - Lipník n. B. 76:32

Body: Dosedělová 20 (2/0), Rašková 15 (2/1), Kožušková 10 (4/0), Nesvadbová 9 (2/1), Podlahová 6, Štursová 5 (10/1), Erbenová 4, Fukanová 3 (2/1), Poulíčková 2 (1/0), Krátká 2, Slivečková 0. TH: 23/4 !!! !!! !!!

Bez větších problémů jsme odehráli utkání s družstvem Lipníka. Pouze 1.Q každého zápasu byla z naší strany slabá. Soupeřky nám nedaly nic zadarmo a neustále se snažily o hru 1-1 s docela dobrou úspěšností v zakončení.

Velmi dobře vyšla obě utkání Jitce Fukanové, ze které se stává skutečný obránce a jako jedna z mála dokázala bránit ve správném „sníženém“ postavení s neustálým tlakem na hráče s míčem. V tomto jí slušně sekundovaly ještě Anička K. s Kačkou E., zbytek hráček se pouze snažil tlak a obranu „předstírat“ (po pravdě na toto družstvo to stačilo) a z toho pramenilo několik „posazení se na zem“, když hráčky č. 10 nebo č. 18 udělaly jednoduchý cross over… Střelecky se probudila Maruška D., která v Bruntále 2x 0 bodů a teď jakoby se protrhl pytel ?.

Za zmínku s vykřičníkem také stojí naše % trestných hodů. 15/5 a 23/4 = 38/9 !!! Je potřeba v každé volné chvilce TH trénovat, snažit se během tréninku počítat svoji úspěšnost a postupně se zlepšovat a zlepšovat.

...........................................................

SK BRUNTÁL - OSK B 23:46

Body: Rašková 15 (4/1), Nesvadbová 6 (4/2), Poulíčková 6, Krátká, Janů 4, Štursová 3 (2/1), Kožušková 2 (4/2), Erbenová, Podlahová, Fukanová 2, Dosedělová 0

SK BRUNTÁL - OSK B 29:48

Body: Štursová 11 (6/1), Rašková 10, Janů 8 (4/2), Kožušková 6, Nesvadbová 5 (6/1), Poulíčková, Erbenová, Krátká, Podlahová 2, Dosedělová 0 (2/0), Fukanová 0.

Druhou polovinu soutěže jsme začali 2 utrápenými výhrami na palubovce Bruntálu. Šlo na nás krásně poznat, že téměř 3 týdny bez míče udělají své. Naopak soupeřky o prázdninách nezahálely a odehrály kvalitní turnaj. Posilnění výhrou na tomto turnaji se do nás pustily, urputně bránily, směrem dopředu jim stačilo se rozběhnout a už bylo zaděláno na problém.

Naše hra postrádala jakýkoliv nápad, v útoku jako bychom měli na botách lepidlo, které totálně zpomalilo náš přechod, po 4 min. vypadaly některé hráčky na odpis. Obrana nebyla o nic lepší, tady to byl problém především v pozornosti (koukám na svou hráčku, ale že mi za zády dává někdo koš, to mě vůbec nezajímá!) a v samotném obranném postavení. Na napnutých nohou opravdu nejde bránit!

Tento vlažný rozjezd musíme hned v dalších utkáních odčinit, jinak budeme mít velké starosti s kvalitnějšími soupeři, kteří nás čekají.

...........................................................

OSK B - OSK A 93:17

Body: Body: Nesvadbová, Dosedělová 16, Slivečková 14, Rašková 12, Štursová 9 (2/1), Kožušková 8, Erbenová 4 (2/0), Janů 4 (2/0), Podlahová 3 (4/1), Caletková J. 3 (2/1), Poulíčková, Krátká 2.

OSK B - OSK A 48:13

Body: Nesvadbová 12 (6/2), Krátká 8, Podlahová 7 (4/1), Štursová 6 (4/2), Filipcová 5 (4/1), Erbenová, Kožušková 4, Poulíčková 2 TH 20/4 !!!

První utkání na Roosveltce mělo jednoznačný průběh od začátku do konce. Velká škoda je, že náš soupeř se dostavil v tak malém počtu a s minimálním prostřídáním nemohl v nastaveném tempu utkání vydržet do konce. Naopak my až na pár zdravotně indisponovaných jsme byli kompletní a nažhavení do utkání – velké hřiště, publikum, dobrá nálada na střídačce. Takhle by měl vypadat každý náš zápas!

Druhé utkání tentokrát v redukované sestavě bylo na začátku mnohem vyrovnanější. Pochvala pro (téměř kompletní) soupeřky, že se nezalekly a do utkání se vrhly po hlavě se snahou prát se o každý míč. Na druhé straně naše první pětka moc přesvědčivě ze začátku nevypadala. Spousta ztracených míčů, doskok žádný a rychlý protiútok jsme nechali asi v šatně! Druhá pětka to vzala pěkně od podlahy (ale bez Podlahy) a tvrdou obranou hned po daném koši nepustila soupeřky prakticky za polovinu. Výborná v této činnosti byla Verča Janů, bohužel ji ještě chyběla ta třešnička, kdy po několika získaných míčích šla sama do koše, ale…! Druhý poločas už se nesl v klidnější atmosféře, první pětka si dobře rozdělovala míče a opět dobrou obranou (Kačka Erbenová, Anička Kožu) nedávala soupeřkám příliš „čuchnout“.

...........................................................

OSK B - OSK C 96:19

Body: Štursová 17, Dosedělová 16, Nesvadbová 12, Janů 11, Fukanová 7, Podlahová 6 (2/2), Caletková J., Krátká, Filipcová 6, Rašková 4 (8/0!!!), Caletková M. 3 (2/1), Erbenová 2.

OSK B - OSK C 78:13

Body: Rašková 14, Nesvadbová 12, Fukanová 10 (4/2), Caletková J. (2/2), Erbenová, Janů 6, Dosedělová, Krátká, Slivečková, Ševčíková 4, Caletková M. 2 (2/0), Podlahová 2 (2/0) , Štursová, Filipcová 2.

...........................................................

OSK B - Loko Krnov 76:40 (31:25)

Body: Rašková 24 (9/2), Holcová 16 (10/6), Ševčíková 7 (3/1), Slivečková 6 (2/2), Dosedělová 6 (2/0), Nesvadbová 6, Podlahová 5 (2/1), Krátká, Fukanová, Filipcová 2, Štursová 1 (2/1), Caletková J.,M., Erbenová 0.

OSK B - Loko Krnov 72:54 (29:27)

Body: Holcová 13 (2/1), Ševčíková 13 (2/1), Rašková 12 (6/2), Slivečková 11 (4/1), Nesvadbová 10, Fukanová 6, Podlahová 4, Dosedělová 2, Štursová 1 (4/1), Caletková J.,M., Erbenová, Filipcová, Janů, Krátká 0.

Jde to, Chci, Můžu – tak těmito slovy končil komentář k utkání v Prostějově. A ono to najednou šlo, chtělo se, mohlo se!

Souboj o 2. místo v přeboru a možnost kvalifikace do předkola republiky jsme v prvním poločase zvládli na jedničku. Oba zápasy jsme vydrželi hrát ve vysokém tempu a soupeře (byť jen desetičlenného, ale se základními hráčkami) jsme neustále tlačili. Bohužel se nám nevyhnuly slabší chvilky – v prvním utkání, když jsme hráli asi 3 min proti čtyřem (skóre 4:4 !!!) a ve druhém utkání druhá čtvrtina (13:17). V obouch částech hry jsem hráli sobecky, stříleli z nesmyslných pozic nebo najížděli do dobře postavených soupeřek. Míč jsme si nedokázali vůbec přihrát a hlavní hráčky nedokázaly vzít organizaci hry do vlastních rukou.

Velmi dobře zahrála Terka Nesvadbová, která pomalu získává na kondici a začíná si věřit ve hře 1-1. Svoji vysokou úroveň si udržela Terka Holcová s Markétou v obou zápasech. V prvním utkání se teprve rozjížděla Růža s Darinou, aby ve druhém utkání zapnuly velmi rychlý kolotoč, na kterém nechyběli razantně zakončené vniky společně s přesnou střelbou ze střední vzdálenosti. Těžší to oproti minulému týdnu měla Štursi, která s robustnější protivnicí sváděla nevyrovnané souboje.

Do druhého poločasu, který nás čeká až po Novém roce, si vezeme velmi pěkných +54 bodů! Nyní nás čekají zápasy proti kamarádkám z C a A týmu (pro někoho derby, pro mě utkání v přátelské atmosféře) a na závěr Přerov.

...........................................................

OP Prostějov - OSK B 60:31 (28:20)

Body: Rašková 9 (6/3), Holcová 9 (4/1), Dosedělová 5 (2/1), Nesvadbová, Krátká, Slivečková 2, Fukanová 1 (2/1), Ševčíková 1 (2/1), Podlahová, Janů, Caletková M. J., Erbenová, Filipcová 0. TH 16/7

OP Prostějov - OSK B 71:49 (26:31)

Body: Holcová 10 (7/2), Fukanová 6 (3/0), Slivečková 6, Rašková 4 (1/0), Nesvadbová, Janů, Štursová, Podlahová 4, Caletková J., Ševčíková, Filipcová 2, Krátká 1 (2/1), Dosedělová, Erbenová, Caletková M.0 TH: 13/3

Utkání s tradičním soupeřem má opět tradičního vítěze. I když konečné skóre může napovídat, že utkání se vyvíjelo jednoznačně pro domácí Opice, opak je pravdou. V každém zápase se nám podařilo hrát se soupeřem vyrovnané pouze 3 čtvrtiny. V prvním utkání nám nevyšla ta poslední (22:4) a ve druhém třetí čtvrtina (21:4). Tady vidím největší problém v koncentraci od 1. do 8. minuty, kdy při dobře rozehrané partii vyrobíme naivní chyby a vlijeme soupeři novou krev do žil. A proti takto zkušenému týmu se nemůžeme divit, že nabídnutou šanci naplno využije.

Velmi dobře zahrály v obraně především Štursi a Verča Janů, které přesně splnily taktické pokyny a nedaly svým soupeřkám nic zadarmo. Darina to měla přece jen těžší, proti šikovné Galíčkové se snažila co jí síly stačily, někdy s větším úspěchem (na LEVOU) a někdy s menším (druhý doskok). Když už se nám podařilo ubránit, tak v útoku jsme totálně propadali. Bohužel to občas vypadalo, že si neumíme přihrát, jen volíme těžké střely s mizernou nadějí na úspěch alespoň doletět k obroučce. Naše hlavní tahounky Růža s Maky byly velmi bojácné, rozdat pár míčů po oblouku (v pořádku), ale chyběl tam vnik, zisk nějakého faulu, vnik-shoz… Tady se musí pochválit hlavně Terka Holcová, která si jako jedna z mála chodila pro fauly a táhla svoji pětku ke koši soupeřek.

Teď je potřeba se oklepat a do dalšího zápasu proti Krnovu nastoupit s naprogramovanou hlavou – JDE TO, CHCI, MŮŽU!

...........................................................

TJ Šumperk - OSK 40:50 / 14:33 /

Rašková 23 (8/2, 1x3), Fukanová 7 (6/3), Dosedělová 6 (2/0), Krátká (2/1), Filipcová 4, Janů 3 (4/3), Štursová 2, Caletková J. 0 (2/0), Nesvadbová, Caletková M., Podlahová, Erbenová 0. TH: 24/9, 1x3

TJ Šumperk - OSK 58:78 / 32:38 /

Rašková 25 (16/10), Fukanová 11 (4/1), Janů 8, Dosedělová 7 (4/1), Podlahová 7 (2/1), Erbenová 6, Štursová 5 (2/1), Nesvadbová 4, Krátká 2 (2/2), Caletková J. 2, Caletková M., Filipcová 0. TH: 30/16

Tradice se nemění aneb cesta vlakem na zápas do Šumperka má svá kouzla ale i čáry. Nejinak tomu bylo i o tomto víkendu. Pohoda a dobrá nálada se přenesla i do začátku prvního utkání. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí asi sám a tomu odpovídala i 1.Q. Lehkovážným přístupem v obraně nepotřebovali šumperské ani moc čárů, stačilo totiž jen házet dlouhé přihrávky do protiútoku a pohodlně zakončovat nebo si své neúspěšné pokusy jednou, dvakrát (třikrát,…) doskočit. Těžko vyčítat malé Kačce E. nebo Marušce C., že nedoskočí žádný míč proti o dvě hlavy větším soupeřkám, ale MY další jsme získali kolik odražených míčů??? Chyběl jakýkoliv kontakt se soupeřkami v pod košovém prostoru, pouze zvedlé ruce opravdu nestačí! Když se k tomu přidá pomalý přechod do protiútoku, nulový pohyb hráček bez míče a zbrklé zakončování vznikne omračující skóre 10:3.

Po docela důrazném vysvětlení, že zápas už opravdu začal, jsme rozehráli kouzelnou osmiminutovku, kterou režírovala především Maky. Agresivita v obraně, konečně zrychlený přechod na soupeřovu polovinu a z toho plynoucí přesilové situace přinesly obrat ve skóre a zajistily vítězství v tomto utkání.

Ve druhém utkání se nám podařil zachytit úvod a od 2.Q. už jsme postupně navyšovali náskok až na konečných 20 bodů.

...........................................................

OSK - Zlín 103:13 a 92:0

Caletková J. 5 (5/3), Caletková M. 4, Dosedělová 28, Erbenová 12 (2/0), Filipcová 19 (2/1), Fukanová 18 (2/0), Janů 26 (1/0), Krátká 9 (3/1), Nesvadbová 18 (5/2),Podlahová 23 (8/3), Poulíčková 16, Štursová 21 (3/1).

...........................................................

Sp. Lipník n.B.. - OSK 36:58 / 14:23 /

Fukanová 12, Dosedělová 10, Podlahová 9, Janů 8, Filipcová, Ševčíková 4, Caletková J., Erbenová, Krátká, Nesvadbová, Štursová 2, Caletková M. 1

Sp. Lipník n.B.. - OSK 37:70 / 23:38 /

Dosedělová 14, Ševčíková 12, Podlahová, Janů 10, Nesvadbová 6, Fukanová, Caletková J. M., Štursová 4, Erbenová 2.

Dvě důležitá vítězství jsme si připsali o víkendu na palubovce Lipníku. Po vlažném rozjezdu jsme postupně zvyšovali tempo, kterému se soupeř nestačil přizpůsobit. Velké plus představovalo nasazení v obraně. Zisky míčů a rychlý přechod na soupeřovu polovinu a z toho laciné koše. Bohužel zase jsme se potrápili v postupném útoku, kde jsme vůbec nevyužili výškovou nebo rychlostní převahu. Největší komplikací ovšem byla úspěšnost naší střelby. Ať už jednoduché nájezdy „jeden na nikoho“ nebo po doskočeném míči „sama pod košem“!

Novinkou pro hráčky bylo pískání „obranných 3 sekund“. Jsem rád, že rozhodčí toto začínají pískat a nebojí se do toho jít na plno. Bohužel jsem ale zjistil, že ne vždy je toto pravidlo aplikováno správně, docházelo i k situacím, kdy hráčka pouze proběhla vymezeným územím a rozhodčí neváhal pískat. Docházelo tak zbytečně ke kouskování hry a zbytečným slovním vysvětlováním mezi rozhodčími a trenéry (a některými on line diváky ? ). I přesto dobrá zkušenost. Škoda, že metr se nedržel i na Stupkárně (A tým – Krnov), kde těchto situací bylo daleko více, ale rozhodčí zůstali němí…

...........................................................

OSK - SK Bruntál 98:20 a 74:21

Povedený vstup do soutěže OP mají za sebou starší minižačky OSK B. V pátek na domácím hřišti přivítaly družstvo z Bruntálu. Při změnách, které se během posledních dvou týdnů odehrály, jsem měl obavy, jak si toto nově poskládané družstvo „sedne“. Přece jen společných tréninků nebylo mnoho a o přípravných utkáních ani nemluvím.

Vstup do utkání se nám povedl, hlavně obrana vypadala velmi kompaktně a přechod do RP byl také slušný. Problém byl v postupném útoku, kdy mi na hřišti chyběl pohyb hráček bez míče, jednoduché hoď-běž a velmi málo použitá hra 1-1. Většinu našich zakončení představovala střelba z větší vzdálenosti z nepřipravené pozice a někdy i sobecké nájezdy „jedna do čtyř“! Úspěšnost si každý lehce domyslí.

Co se musí určitě vyzdvihnout, je nasazení všech hráček, které se na hřišti prostřídaly. Díky tomu se nám podařilo držet celé utkání na plný a nepolevit z tlaku i za velmi příznivého stavu.

Body celkem : Rašková 38 (6/2), Fukanová 25 (2/1), Poulíčková 8, Slivečková 12, Ševčíková 19 (4/1), Kožůšková 15 (4/1), Dosedělová 10, Janů 15 (2/1), Filipcová 4, Caletková J 3 (2/1), Caletková M 2, Krátká 6, Nesvadbová 15 (6/3), Štursová 5 (2/1).