HLAVNÍ STRÁNKA

JUNIORKY

ŽÁKYNĚ U15

MINIŽÁKYNĚ U13

MINIŽÁKYNĚ U12

MINIŽÁKYNĚ U11

KONTAKTY

TERMÍNY


TRÉNINKY (Předpoklad)

Pondělí 19:00 ZŠ Stupkova
Úterý 18:30 hala SŠP
Čtvrtek 17:00 zdravotní škola
Pátek 17:00 hala SŠPÚVOD - PŘED SEZÓNOU

V nadcházející sezóně bude mít kategorie U14 prioritu a rádi bychom se udrželi v české basketbalové špičce, což nebude snadné, protože vše kolem se mění. Chyběla navíc konfrontace v podobě MČR U13, takže řadu týmů uvidíme vlastně až téměř po dvou letech.

Ke kvalitnímu basketbalu by měly přispět hráčky, které přicházejí z Ostravy - Natka Starostková a Sofča Kaducová, zvlášť už proto, že zvednou náš výškový průměr. I Katka Ellnerová již "patří" do OSK, čili máme pořád dostatečně početně silný a věřme, že i odhodlaný tým. Chceme do extraligy a tam skončit co nejvýš.

Hned po soustředění zahájíme hezky zostra - turnajem Čajka Cup, na kterém přivítáme hned sedm týmů, všechny jsou kandidáty na účast na MČR v roce 2021. Samozřejmě, že půjde jen o první herní prověrku po přípravě, ale zápasy budou jistě zajímavé.


Toto družstvo podporuje :
RESTART (U14/15)

    Cílem nebyly až tak výsledky, ale spíš pocit "že už se hraje" a samozřejmě také podívat se, jestli se nějak posunujeme. Pocity jsou jednak dobré - hladce a v pohodě jsme absorbovali nové posily a věřím, že i jim se hrálo skvěle - dokládají to ostatně čísla, taky kompletní sestava devatenácti hráček vypadala aspoň co do počtu moc hezky. V neděli jsme ale nahlédli trochu dozadu za ten hezký obraz a tam se ukrývalo pár pavučin a vůbec to nebylo hezké. Jenže nám nepomůže ten obraz zase připlácnout ke stěně a tvářit se, že je všechno super, ale naopak, podívat se zblízka a uvědomit si, že máme na čem pracovat.

V sobotu jsme hráli rychlý, živý, pohledný basketbal, samozřejmě že jsme občas něco zmastili, občas jsme se neposunuli správně, občas jsme něco prováhali, ale to patří k věci .. Pod košem jsme se mohli cítit mnohem sebejistěji ale využívali jsme i rychlé přechody dopředu. Při bránění jsme trochu podléhali nadšení a nechávali se strhnout adrenalinem, tohle ještě ubrzdíme. Pořád ale myslíme na to, že do toho vyššího levelu by se měly posunout Domča, Vanda, Eliška B. Táňa - tak snad to někdy přijde. Problém představovaly trochu obě rozehrávačky, ne že by hrály špatně, ale čekáme od nich už víc dospělejší projev, víc myšlení, předvídavosti a vedení těch zbylých čtyřech. Celkem pochopitelně měla střelba malou úspěšnost, to přijde až větším objemem.

Mladší děvčata se tentokrát dostávala na hřiště méně a vůbec celkové střídání bylo spíš hokejové, což nutilo rychle se zapojit a vydat nastřádanou energii - na tohle z mini pochopitelně zvyklí být nemůžeme.

    V neděli chyběly po dohodě obě ostravské hráčky a bohužel i Klára a už to bylo na nás moc. Nusle zřejmě šly spát o hodinu dříve, jinak si naši ospalost a pomalost nedokážu vůbec vysvětlit. No a jak už to tak chodí, špatná nálada se šíří rychleji než virus ... a bylo to jak to často bývá - "Bruntál face", pohledy "někam", nešťastné výrazy ... Škoda, že jsme tuhle modelovanou dohrávanou dost pokazili, aspoň že nuselské holky si ji užily. Být to zkoušky, tak Vanda by prošla s podmínkou, někteří by dostali body za aktivitu (Sára, Nela), ale jinak by to bylo Waterloo.

SKB ZLÍN - OSK 81:47

Starostková 18 1/0, Jeřábková 16 - 2/2, Kaducová 12 - 9/4, Mikulová 11 - 8/3, Šumberová 10 - 1/0, Bělohlávková T. 6, Petrželová 3 - 1/1, Šťastná 2 - 4/2, Bahounková 2, Šimáčková 1 - 2/1, Bělohlávková M 0 - 2/0, Píchová, Součková, Kargerová,

OSK - PARDUBICE 77:29

Starostková 16, Mikulová 15 - 2/2, 1x3, Kaducová 13 - 2/1, Šumberová 10, Šťastná 6, Bahounková 6 - 2/0, Jeřábková 5 - 4/1, Mikolášková 4, Poučenská 2, Smolková, Součková, Píchová, Ellnerová, Zahradníčková

OSK - NUSLE 52:38

Starostková 14, Kaducová 13 - 2/1, Šumberová 6, Mikolášková 4, Jeřábková 4 - 2/0, Bahounková 2, Zahradníčková 2, Bělohlávková T. 2, Mikulová 2, Bělohlvková M 1 - 2/1, Ellnerová, Poučenská, Smolková, ŠimáčkováPetrželová, Součková, Kargerová,

OSK - NUSLE 33:51

Petrželová 5 - 4/1, Šťastná 4, Poučenská 4, Jeřábková 3 - 2/1, Bahounková 3 - 2/1, Bělohlávková T 2, Bělohlávková M. 2, Mikulová 2 - 4/2, Mikolášková 2 - 2/0, Součková 1 - 2/1, Ellnerová 1 - 2/1, Zahradníčková, Šimáčková, Smolková, Kargerová,