přispívá na naši činnost

archív sezóny 2018-19


JUNIORKY U19

KADETKY U17

ŽÁKYNĚ U15

MINI U12, U13

MINI U11

MINI U10

PLYŠÁKOV 2019Telegraficky     22.5.2019

U19 zakončily sezónu (nebo zahájily novou) skvělým úspěchem - postupem do extraligy juniorek pro příští rok !! Rozhodly o tom dvě vítězství nad Chomutovem a Ostravou, zítřejší zápas s Nuslemi už je utkáním dvou postupujících.

Plyšákov dospěl do závěrečných kol, finále je na programu zítra v 11:30 na hale Čajkaréna. Naše děvčata čeká zápas o 3. místo.

Plyšákov zahájil vítězstvími favoritů, jak Hradec a HB ve skupině B, tak i Slovanka a Ostrava ve skupině A si připsali vítězství. Naše děvčata v úvodním zápase podlehla právě Hradci 10:38.

Poslední - třetí - Národní finále, tentokrát pro kategorii U13 nám opět přineslo jediné vítězství, ale vzhledem ke věkovému složení našeho týmu to bereme. Náš herní projev a výsledky byly popravdě o kus lepší, než před týdnem na U12, takže se vracíme spokojeni.

Další Šmoulinka v Ostravě a naše třetí místo po vítězství nad Kladnem a porážkách od Ostravy a Českého Těšína.

Skončilo druhé letošní Národní finále - pro kategorii U12. Ani tam jsme nezískali víc než jedno vítězství, což je určitě zklamání, byť konečné 8. místo není ostuda.

Na Národním finále U11 jsme uzavřeli první desítku po jednom vítězství a třech porážkách. Výsledek odpovídá možnostem i očekávání, uvidíme, jak si povedou U12 a U13. U17 skončily sezónu dlouhým výletem do Brandýsa a Ústí n.L., body ale zůstaly na Labi.

Z turnaje v Itálii vezeme pohár za první místo (U12) a taky jeden o něco menší za 2.místo (U19), ale hlavně dobrou náladu a zážitky.

O víkendu hrály jen U12, které nejprve v soutěži U13-tek porazily dvakrát Zlín a pak vyhrály oba zápasy v Českém Těšíně.

Před návštěvou čtyři a půl diváka odehrály U17 ( bez Barči, Marcely a Lucky) svůj poslední letošní domácí v lize - a podlehly vyspělejším Poděbradům bez velkého vzdoru. U12 v dohrávaných utkáních porazily lepšící se Frýdek. Z 8. turnaje Šmoulinky vezeme opět třetí místo.

U19 v posledním zápase potvrdily své postavení v tabulce a postup do baráže o EL

Sezóna skončila pro žákyně U15, které po dvou domácích vítězstvích končí na třetím místě ligy B, což je výsledek a umístění, které odpovídá tomu, s jakými potížemi se tým musel během sezóny potýkat a vyrovnat. Svoji soutěž v oblasti dohrály i U11, které udržely na místě porážek nulu po dvou vítězstvích v Mohelnici. Čeká nás ovšem Národní finále, kde bude hodně věcí jinak.

U13 přivezly dvě nehezká vítězství z Javorníku a U19 po vítězství v Brně zastihla nečekaná, ale pro nás příjemná zpráva - výsledky ostatních zápasů nás posouvají na druhé místo finálové skupiny.

U17 prohrály opět oba dva zápasy a doma - v tom prvním nám Strakonice ukázaly, jak jednoduše a efektivně se dá hrát, když se běhá, brání a střílí, ve druhém nám opět nepřála štěstěna v prodloužení.

Najděte si aktuální informace, obrázky a videa na našem facebooku:


VÝSLEDKY VÍKENDU :     

U12     OSK - VAL.MEZIŘÍČÍ 66:22

U12     OSK - VAL.MEZIŘÍČÍ 68:24
U19 POSTUPUJÍ DO EL

U19 překvapily všechny - bojovností, soudržností a dobrým basketbalovým výkonem. Odměnou je postup do nejvyšší soutěže juniorek - EL.
VÝBĚROVÉ TÝMY STARTUJÍ PŘÍPRAVU

V roce 2019 čeká dětský a mládežnický sport i největší sportovní akce roku - letní olympiáda dětí a mládeže, tentokrát v Libereckém kraji. Výběr Olomouckého kraje má za sebou kus přípravy, další pokračuje 4.6. utkáním s výběrem Zlínského kraje. Z OSK budou reprezentovat náš kraj T.Pavlíčková, K. Brodová, M. Hrabalíková a B. Švrdlíková


Partneři klubu:
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY :     

PLYŠÁKOV 2019

skončil vítězstvím Basketu Slovanka - vše na stránce Plyšákov 2019.
PŘIDEJTE SE K TÝMU U9/10

Zveme děvčata ročníků 2008 - 2011, - nejmladší děvčata čekají ještě na pár šikovných spoluhráček !!

Každé pondělí v 15:30 a středu v 16:00 v tělocvičně na ZŠ Stupkova - přijďte, vyzkoušejte a nechte se zlákat krásou basketbalu !
U19 a U12 hrály na Easter Tournament v Montecatini

s podporou:

Týmy U19 a U12 si Velikonoce zpestřily zájezdem do italského Montecatini, kde se konal jeden z turnajů Eurobasket.

Basketbalová hodnocení na stránkách družstev, cestovatelské zápisky z Itálie                 ......................     zde