Úterý 18:30 hala SŠP
Středa 18:00 zdrav. škola
Pátek 18:30 hala SŠP

ÚVOD - PŘED SEZÓNOU

Do druhého roku kategorie U17 vstupujeme s poněkud většími ambicemi a prakticky beze změny kádru, který doplní děvčata ročníku 2009

Toto družstvo podporuje :

CL finále 5.kolo

I přes sobotní vysokou výhru moc spokojenosti panovat nemohlo, protože první poločas byl z naší strany naprosto nekoukatelný. V něm jsme předvedli plno hloupých ztrát, nezodpovědnosti, naivity, lenosti a celkově by si maximálně tři hráčky zasloužily zůstat na hřišti (Klára, Nela, Maruška). Do druhé půle jsme už vstoupili lépe (3.Q 25:7), začali jsme konečně aktivně bránit a útok oživila pěknou hrou Táňa.

Proti Pardubicím jsme předvedli diametrálně odlišný výkon. V útoku jsme hráli poctivě na koš hrou 1/1 bez kroužení po trojce se slušnou úspěšností zakončení – výsledkem bylo 28 úspěšných zakončení za 2 body + 29 TH (až na tu úspěšnost v prvním poločase). V obraně se nám dařilo ubránit první zakončení soupeře, správně jsme rotovali, ale doskok jsme prohráli na plné čáře – a především kvůli němu jsme proti Pardubicím nedokázali déle udržet vyšší vedení. Téměř bezchybný zápas odehrála Klára (19 bodů za poločas). K ní se přidala Nela, která se velmi zlepšila v počtu i efektivitě zakončení (a dokonce i v obraně), a po delší době byla v útoku aktivní (včetně volby správných zakončení) i Happy.

OSK Olomouc – Pandy Čelákovice 84:45 (19:13, 35:25, 60:32)

Šumberová 24(3x3, 1/4), Jeřábková 19(1/2), Rudolfová 14(2x3, 0/1), Listopadová 12(2x3, 0/1), Bělohlávková 6, Šťastná 4(4/4), Šimáčková 2, Ellnerová 1(1/2), Růžičková 0

OSK Olomouc – Studánka Pardubice 80:65 (22:20, 43:30, 63:50)

Šumberová 31(3x3, 4/7), Jeřábková 18(6/8), Šťastná 14(0/1), Listopadová 8(4/9!!), Bělohlávková 4(2/4), Ellnerová 3(1x3), Rudolfová 2, Šimáčková, Růžičková 0

CL finále 4.kolo

V Praze jsme odehráli z naší strany až příliš pohodový zápas a náš výkon byl na obou stranách hřiště prostě a jednoduše na půl plynu. I když jsme toho za poslední týden a půl nacestovali hodně, tak si nemyslím, že by bylo nutné přistoupit k zápasu tak moc vlažně. Hráčky (kromě 09) přeci jen nemají za sezónu tolik zápasů, takže minut na hřišti by si mohly více vážit. V zápase jsme mohli protočit rovnoměrně všechny hráčky a potěšilo pár nacvičených backdoorů.

Naopak se Strakonicemi jsme odvedli kvalitní a velmi slušný výkon. Víceméně celý zápas jsme vydrželi tlačit se do koše hrou 1/1 bez zbytečného kroužení kolem trojky a ostřelování koše z nepřipravených pozic. Občas jsme ale postrádali v nájezdech více trpělivosti a k otevřenějšímu zakončení chybělo ještě jedno vyhození míče. Zbytečně jsme se také několikrát připravili o míč nepřesným vyhozením z nájezdů, kdy jsme především nájezd špatně zastavili, a nepřesná přihrávka byla už jen výsledkem. Zápas ale rozhodla naše horší úspěšnost klasických „šoupáků“ a také trestných hodů. Díky hře 1/1 jsme si vypracovali 34 TH (v sobotu 31), ale úspěšnost bychom měli mít alespoň o 10 - 15 procentních bodů vyšší než výsledných 59 % (sobota 55 %). Velmi slušný zápas odehrála po nemoci Klára (+Vanda první poločas), jen škoda, že na hřišti nevydržela déle kvůli vyfaulování se. Nejužitečnější hráčkou na hřišti ale byla jednoznačně Maruška, která pokračovala ve výkonech z Chorvatska, a kromě doskoku a obrany, byla efektivní i v útoku. Hráčky zaslouží pochvalu také za to, že se nenechaly rozhodit a ovlivnit trapným a místy až ubohým chováním domácích (nejen diváků, ale také stolku a trenérů), kdy atmosféra spíše připomínala fotbalový zápas okresního přeboru mužů, než basketbalový zápas mládeže.

USK Praha B – OSK Olomouc 55:76 (14:16, 22:41, 42:59)

Petrželová 14(8/10), Šumberová 13(2x3, 1/4), Ellnerová 13(3x3), Jeřábková 12(2x3, 0/2), Listopadová 10(4/4), Bělohlávková 7(1/5), Šťastná 4(2/4), Rudolfová 3(1/2), Růžičková 0

BK Strakonice – OSK Olomouc 66:53 (15:11, 32:35, 47:41)

Šumberová 13(5/7), Bělohlávková 12(1x3, 3/7), Listopadová 11(1x3, 6/10), Jeřábková 9(1x3, 4/6), Petrželová 4(2/4), Šťastná, Ellnerová 2, Rudolfová, Růžičková 0

CL finále 3.kolo

V první řadě je třeba si na rovinu přiznat, že sobotní zápas byl bohužel z naší strany naprostá ostuda hraničící až s parodií (velmi slušně řečeno). Je zbytečné to nějak přikrášlovat nebo omlouvat. Můžeme to hodit za hlavu a říct si, že každý tým může mít jednou za čas den a zápas blbec. Nebo si můžeme uvědomit, že k takovému výkonu a výsledku jsme směřovali celý týden svým přístupem na trénincích, a dojde nám, že pokud na tréninku neudělám vše pořádně, tak v zápase také ne. Je jen na hráčkách, jestli si z toho vezmou nějaké ponaučení. Albert Einstein definoval šílenství jako dělání stejné věci znovu a znovu a přitom očekávat jiné výsledky. Doufám, že my šílení (a hloupí) nebudeme a tento přístup k tréninkům a zápasu už nezopakujeme, protože výsledek by jiný rozhodně nebyl.

OSK Olomouc – Žabiny Brno 51:65 (12:20, 20:30, 38:51)

Šťastná 13(2x3, 3/3), Jeřábková 7(1x3, 0/2), Šumberová 7(1/3), Listopadová 6(6/6), Petrželová 5(1x3, 2/2), Bělohlávková 5(1/8!!), Rudolfová 4(2/2), Ellnerová 4, Růžičková, Šimáčková 0

CL finále 2.kolo

V Pardubicích jsme odehráli velmi tvrdý zápas a celý první poločas jsme měli obrovský problém se srovnat s nasazením a důrazem domácího týmu. I když jsme výborně bránili a z prvního zakončení soupeře jsme téměř nedostali koš, tak Pardubice sbíraly doskoky, případně nám jednoduše braly míče z rukou. Naopak v útoku jsme se trápili v zakončení a kolikrát bylo až zarážející, co vše jsme byli schopni neproměnit. Do druhého poločasu jsme nastoupili koncentrovaněji v zakončení, pokračovali jsme s velmi slušnou obranou a především jsme se Pardubicím vyrovnali v důrazu a na doskoku. Rozhodnutí přinesly až poslední tři minuty zápasu, které jsme vyhráli 10:2. Výborný zápas odehrála Katka, která chytře pozičně bránila a útok oživila nacvičenými backdoory, a Happy na doskoku i v útoku.

V Čelákovicích byl celý první poločas z naší strany ospalý, odchozený a především jsme si mysleli, že se soupeř asi porazí sám (jako vážně?!). Ve druhém poločase už jsme byli aktivnější v obraně, díky ziskům jsme se dostávali do snadných pozic v zakončení, při odstoupení obrany jsme si vypomohli trojkovou střelbou (9x3) a tomu odpovídalo i skóre druhého poločasu (39:12). I když náš výkon v prvních poločasech nebyl zrovna optimální, tak hráčky zaslouží pochvalu za zlepšení v druhých poločasech, velmi nadprůměrnou obranu a především za zvládnutí těžkého a vyrovnaného zápasu v Pardubicích.

Studánka Pardubice - OSK Olomouc 49:61 (9:13, 19:22, 33:44)

Šumberová 18(1x3, 7/8), Ellnerová 10(2x3), Šťastná 9(1x3, 2/4), Listopadová 8(0/2), Petrželová 7(3/4), Jeřábková 5(1/2), Bělohlávková 4(2/6), Rudolfová, Šimáčková, Růžičková 0

Pandy Čelákovice - OSK Olomouc 35:70 (14:19, 23:29, 29:52)

Šumberová 20(2x3, 2/2), Jeřábková 16(3x3, 3/4), Ellnerová 8(2x3), Listopadová 7(1x3), Bělohlávková 7(1/2), Rudolfová 5(1x3), Petrželová 5(3/4), Šimáčková 2, Růžičková, Šťastná 0

CL finále 1.kolo

První zápasy ve finálové skupině jsme zvládli na výbornou. Proti kvalitnímu týmu Strakonic jsme tři čtvrtiny mírně zaostávali, ale nenechali jsme soupeře bodově odskočit (max -7). Rozhodující byl nástup do poslední čtvrtiny, kdy jsme první tři minuty vyhráli 11:0 (Katka 2x3+1TH, Klára 4b), a postupně jsme navýšili naše vedení na 55:45 dvě minuty před koncem. Škoda jen následného snížení a zdramatizování zápasu trojkovými střelami na rozdíl jediného bodu. Pochvala patří hráčkám především za týmovou i individuální obranu (výborně Vanda!) a zlepšený doskok ve druhém poločase vedený Maruškou. V útoku jsme i přes výrazný výškový hendikep vydrželi trpělivě hrát celý zápas především 1/1 bez zbytečného ostřelování koše z nepřipravených pozic. Zápas jsme zvládli také po fyzické stránce s nemocemi a v zúžené rotaci hráček (Klára jediné střídání +20 b).

S USK jsme zápas rozhodli už v první čtvrtině a i přes velké vedení jsme určitou kvalitu naší hry udrželi po celý zápas bez výpadků (novinka). Opět jsme ze soboty pokračovali ve velmi slušné obraně a v útočné fázi jsme neměli problém prosadit se hrou 1/1 i trojkovou střelbou z připravených pozic.

OSK Olomouc – BK Strakonice 57:55 (8:15, 23:23, 34:39)

Šumberová 20(2x3, 4/6), Petrželová 11(5/8), Jeřábková 9(3/8), Ellnerová 7(2x3, 1/1), Listopadová 4(2/2), Bělohlávková 3(1/2), Šťastná 2, Šimáčková 1(1/2), Růžičková 0

OSK Olomouc – USK Praha B 93:49 (27:7, 49:22, 66:33)

Jeřábková 22(2x3, 4/6), Šumberová 18(2x3), Petrželová 16(2/4), Listopadová 16(2x3, 0/3), Šťastná 14(1x3, 5/7), Ellnerová 5(1x3), Bělohlávková 2(2/4), Šimáčková, Růžičková 0

CL 6. dvojkolo

Celý víkend naše hra probíhala po sinusoidě, kdy jsme střídali úseky hry, ve kterých se nám chce hrát a ve kterých jednoduše nechce. Pokud se nám chtělo, v obraně jsme hráli aktivně a v útoku alespoň částečně organizovaně a důrazně, tak naše hra nebyla vůbec špatná a tomu odpovídalo i skóre v dané části (první čtvrtiny 24:6, 23:4). Druhé čtvrtiny jsme naopak naprosto bez zájmu odchodili a tomu „překvapivě“ odpovídalo opět i skóre (14:19 a 8:9!!!). V druhých poločasech se obraz hry nezměnil, pouze se zkrátila frekvence těchto výkyvů a my střídali úseky velmi slušné hry a víkendové procházky po hřišti. Pěkné zápasy odehrála Maruška, která opět posbírala nespočet doskoků a byla i velmi efektivní v útoku. Tradičně spolehnutí bylo na aktivní Kláru a Terku. K nim se v druhých poločasech přidala i Vanda, jen ta úspěšnost zakončení z pod koše musí být výrazně vyšší

Základní skupinu jsme tedy odehráli s bilancí 12:0 a postupujeme do finálové skupiny (společně s Žabinami). V té se utkáme ze skupiny A se Strakonicemi (14:0) a USK Praha B (11:3), ze skupiny B postupují Pardubice (13:1) a Čelákovice (10:4).

BK Havířov – OSK Olomouc 45:78 (6:24, 25:38, 35:56)

Šumberová 22(4/5), Listopadová 15(3/4), Bělohlávková 11(1/2), Petrželová 8(2/2), Šťastná 8(2/2), Ellnerová 8(2x3), Jeřábková 6(4/5), Šimáčková, Růžičková 0

Basket Ostrava – OSK Olomouc 29:79 (4:23, 13:31, 23:51)

Šumberová 23(4x3, 1/2), Petrželová 14(2/5), Jeřábková 10(1x3, 3/4), Listopadová 10(2/6!), Bělohlávková 9(1/1), Ellnerová 6(2x3), Šťastná 5(1/2), Rudolfová 2, Šimáčková, Růžičková 0

CL 5. dvojkolo

První zápasy v novém roce jsme zvládli úspěšně, ale po prázdninách měla naše hra k té optimální relativně daleko. I když konečné výsledky vypadají jednoznačně v náš prospěch, tak herně tak velký rozdíl mezi týmy rozhodně nebyl. Se Zlínem jsme se celý první poločas trápili na doskoku a většinu bodů jsme dostávali z druhého/třetího zakončení soupeře. Tradičně jediná Maruška (není to málo?) se aktivně snažila o doskok a jen díky ní jsme získali alespoň nějaké míče. Opět jsme si také neodpustili dvakrát přijít o míč při vyhození z autu. V druhém poločase jsme doskakovali přece jen už poctivěji, ale naopak jsme dostávali zbytečné body z rychlého protiútoku. Takže obdržet výsledných téměř 60 bodů je škoda. V útoku se velmi dařilo aktivně hrající Nele (17 bodů za 1. poločas). V druhém poločase se k ní přidala Klára (15 bodů) s Emmou a Táňou.

Nedělní zápas byl z naší strany ospalý, pomalý a probudili jsme se až do poslední čtvrtiny, kdy jsme zjistili, že směřujeme k první porážce. Z vedení 22:11 po 1. Q byl stav v půlce druhé čtvrtiny 22:22 a nám trvalo celých 8 minut hry, než jsme dali první koš ze hry. Až do poslední čtvrtiny jsme každý útok začínali v chůzi a když už se dostali do zakončení, tak nemělo potřebnou kvalitu. Zaslouženě jsme tedy druhou i třetí čtvrtinu prohráli. Až v poslední části zápasu jsme zrychlili, více se koncentrovali na zakončení dvojtaktů a zaslouženě ji vyhráli 26:5.

OSK Olomouc – FASTAV Zlín 92:59 (21:15, 39:29, 65:43)

Jeřábková 28(3x3, 1/4!), Šumberová 19(1/2), Rudolfová 10(2x3), Šimáčková 9(1x3, 0/1), Petrželová 7(3/6), Listopadová 6(1x3, 3/4), Šťastná 6, Bělohlávková 5(1/4), Ellnerová 2, Růžičková 0

OSK Olomouc – Jiskra Kyjov 71:43 (22:11, 34:24, 45:38)

Šumberová 24(2x3, 2/3), Šťastná 12(1x3, 1/1), Listopadová 10(1x3, 1/1), Rudolfová 9(3x3), Petrželová 5(3/4), Jeřábková 5(5/8), Bělohlávková 4(2/2), Šimáčková 2, Růžičková

CL 4. dvojkolo

Do zápasu s brněnskými Žabinami jsme vstoupili koncentrovaně (pokrok) a kvalitní hru se nám dařilo, až na pár líných úseků, udržet celý první poločas. Potěšila především aktivní obrana a správné posuny celé pětice bránících hráček. V útoku jsme naopak hráli nápaditě (Klára 19 bodů za 1. poločas) bez zbytečného předržování míče a kroužení kolem trojkové čáry. Díky tomu jsme si vypracovali zasloužené poločasové vedení o 27 bodů. Celý druhý poločas byl naopak z naší strany jedno velké trápení a my mohli být rádi za dostatečný náskok z úvodní části. Hráli jsme staticky a celkově byli líní na krok (opět i při vyhazování z autu). V útoku jsme při rozehrávce zbytečně přicházeli o míče, nedokázali jsme si trvale připravit útok a koš jsme ostřelovali z nesmyslných pozic. Je škoda že, už jen pro náš dobrý pocit ze zápasu, nedokážeme udržet určitou kvalitu hry (třeba i s pár minutovými výpadky) po celých 40 minut.

V Jihlavě se opakoval sobotní scénář a první poločas jsme odehráli téměř bez chyby. V tom druhém se už projevovala celková únava z dlouhého výjezdu a pod dojmem vysokého vedení jsme výrazně zvolnili (možná až příliš). Jelikož jsme toho v posledním týdnu vlivem nemocí a zranění moc neodtrénovali, tak naše hra v prvních poločasech nebyla vůbec špatná, za 4 body z výjezdu můžeme být každopádně rádi a také jsme si díky výhrám usnadnili život do posledních zápasů ligy.

Žabiny Brno B – OSK Olomouc 58:72 (12:29, 23:50, 44:65)

Šumberová 26(4x3, 2/3), Listopadová 11(2x3, 1/2), Šťastná 10(2x3, 0/1), Jeřábková 9(1x3), Petrželová 8(2/3), Bělohlávková 4(2/6), Šimáčková 2, Ellnerová 2(2/2), Růžičková 0

BC Vysočina – OSK Olomouc 33:83 (5:23, 9:50, 20:70)

Šumberová 22(6/6), Jeřábková 18(4/8), Listopadová 14(2/4), Ellnerová 11(2x3, 1/2), Petrželová 8, Šťastná 8, Bělohlávková 2, Šimáčková, Růžičková 0

CL 3. dvojkolo

Proti týmům ze spodní části tabulky jsme na výhry bohužel nemuseli vynaložit tolik energie jako v předchozích zápasech a tomu odpovídal celkový obraz hry. V sobotu dojem ze zápasu vylepšovala živá (konečně) Happy, která si přestala dělat vědu z občasných nezdarů při zakončení (opět konečně), a také Emma obranou a nacvičenými posuny. V neděli nebyl největším soupeřem Havířov, ale bohužel naše vlastní nešikovnost. Té můžeme pogratulovat k jasné výhře nad U17, když se jí podařilo zdecimovat celou třetinu týmu. Zranění u Kláry ještě můžeme omluvit povrchem haly, kdy se jí na gumovém povrchu prostě sekla bota, což se bohužel stane, ale ostatní zranění jsou dána naší neobratností a hloupostí. Bohužel není to ojedinělá záležitost. I na tréninku není naším největším nepřítelem míč nebo obroučky, ale „vysoké“ a zákeřné lajny, o které zakopáváme, a když máme „dobrý“ den, tak je jedna noha schopna podkopnout druhou, i když mají stejnou majitelku. Pondělní pád na tréninku při obyčejném stání na místě (!!) (nebudu jmenovat) byl vrcholem všeho (ale hlavně že je sranda, že?). A abych nezapomněl, že jsme vůbec hráli s Havířovem, tak pěkný první poločas odehrála Klára a jednoznačně nejlepší hráčkou byla Terka…

OSK Olomouc – Basket Ostrava 92:39 (24:6, 42:13, 61:29)

Šťastná 23(1x3, 2/4), Šumberová 18, Bělohlávková 14(0/1), Jeřábková 13(1x3, 2/4), Listopadová 11(1x3), Ellnerová 6(2x3), Šimáčková 4, Petrželová 3(1/2), Rudolfová 0

OSK Olomouc – BK Havířov 99:56 (25:14, 54:25, 72:40)

Listopadová 31(4x3, 1/2), Petrželová 19(2/8!!), Šumberová 18(1x3, 1/1), Jeřábková 15(1/1, 1x3), Ellnerová 5(1x3), Rudolfová 5(1x3), Šťastná 4, Šimáčková 2, Bělohlávková 0

CL 2. dvojkolo

I přes výhru v Kyjově, kde se nikdy nehraje lehce, po zápase zůstávala hodně hořká pachuť. I když jsme nehráli zase tak špatně a v druhém poločase jsme výrazně zlepšili obranu, tak vše přebily naše šílené chyby. Nad způsoby, jakými jsme byli schopni přijít o míč, občas zůstával rozum stát. Bohužel vše bylo dáno naší nesoustředěností a naprosto laxním přístupem (jako vážně je zapotřebí 4x přijít o míč při vyhazování z autu bez jakéhokoli tlaku obránců?).

Ve Zlíně jsme měli „výborně“ našlápnuto k zopakování soboty: 2. minuta, skóre 2:7, 3 ztráty. Až po následném TO jsme se vzpamatovali a začali se soustředit na hru. Velké oživení a zrychlení hry přinesla střídající Terka (za 5 minut 1.Q 10 bodů) a přidala se ke Kláře, která do té doby vše táhla sama (9 bodů v 1.Q). Od půlky 1.Q už jsme byli lepším týmem na hřišti. Výborně jsme pokryli rychlý protiútok Zlína, ze kterého jsme nedostali jediný koš, a v útoku jsme byli schopni správně hrát 1/1 a trojkovou střelbu jsme měli jen jako doplněk hry. K výborně hrající Kláře a Terce se přidala na doskoku Maruška (jako bonus přidala 100% úspěšnost při zakončování) a Katka, tentokrát nezvykle obranou, kdy těžila ze správně rotace obrany a tím měla plno zisků.

I když i v tomto zápase jsme se dopustili několika hloupých ztrát (opět 2x nevyhození z autu), tak jich bylo výrazně méně, byli jsme schopni plnit pokyny a především jsme hráli více soustředěně a zodpovědně.

Jiskra Kyjov – OSK Olomouc 50:57 (14:19, 29:33, 37:49)

Šumberová 21(2x3, 3/5), Jeřábková 15(1x3), Listopadová 10(1x3, 3/10!!), Šťastná 6(2/4), Ellnerová 4(1x3, 1/2), Bělohlávková 1(1/4!), Rudolfová, Chodilová, Šimáčková 0

FASTAV Zlín – OSK Olomouc 45:68 (13:25, 22:45, 32:59)

Šumberová 19(2x3, 5/7), Listopadová 16(1x3, 1/1), Bělohlávková 10, Ellnerová 8, Jeřábková 7(1x3, 0/2), Šťastná 5(3/4), Rudolfová 3(1x3), Chodilová, Šimáčková 0

CL 1. dvojkolo

Do nové sezóny jsme netradičně vstoupili na hale UP a i přes neznámé prostředí jsme první hrací víkend zakončili, možná trochu nečekaně, se 100% úspěšností. V zápase s Jihlavou jsme si zvedli sebevědomí ve střelbě za 3 body, která se nám v posledních zápasech i na trénincích absolutně nedařila, a 13 úspěšných trojek určitě stojí za zmínku. Proti Brnu jsme odehráli slušný první poločas především díky obraně. V tom druhém jsme ale až příliš střídali světlé okamžiky s laxností v obraně a doskoku. Především kvůli špatnému doskoku jsme několikrát přišli o 20 bodové vedení a úplně zbytečně jsme nechali Žabiny vrátit se do zápasu (dostat 39 bodů za druhý poločas je trochu moc).

OSK Olomouc – BC Vysočina 96:40 (26:8, 50:18, 71:25)

Šumberová 29(1x3, 8/8), Listopadová 20(4x3), Ellnerová 19(5x3), Šťastná 11(1x3), Rudolfová 8(2x3), Šimáčková 4, Petrželová 3(3/6), Bělohlávková 2, Chodilová 0

OSK Olomouc – Žabiny Brno B 73:57 (19:10, 33:18, 58:41)

Šumberová 25(2x3, 5/9), Ellnerová 18(1x3, 5/5), Petrželová 10(4/6), Rudolfová 7(1x3), Listopadová 6(2x3, 0/4!!), Bělohlávková 5(3/4), Šťastná 2(2/2), Šimáčková 0

OSTRAVA CUP - SEDMÉ MÍSTO

I přes sedmé místo na turnaji můžeme být s předvedenými výkony lehce spokojeni. Odehráli jsme tři těžké a vyrovnané zápasy, ve kterých jsme se snažili vyzkoušet si nové věci ze soustředění – v obraně nám to šlo lépe než v útoku. Zápasy jsme využili také k sehrání se s nově příchozími do týmu U17, Terkou a Táňou, a obě herně mile překvapily. Jediné v čem jsme opravdu propadli na plné čáře, byla úspěšnost dvojtaktů a také střelby z perimetru. V této činnosti se musíme výrazně zlepšit do prvních ostrých zápasů

OSK Olomouc – SBŠ Ostrava 63:73 (23:20, 38:31, 53:50)

Šumberová 25(5/11), Listopadová 10(2/4), Rudolfová 7(3/6), Jeřábková 5(1/4), Ellnerová 5(1/1), Bělohlávková 4(0/2), Šťastná 4(2/2), Petrželová 2, Šimáčková 1(1/2)

OSK Olomouc – Banská Bystrica 54:61 (15:15, 23:35, 33:50)

Šumberová 23(1x3, 6/7), Ellnerová 16(3x3, 1/1), Petrželová 4, Listopadová 4, Jeřábková 3(3/4), Rudolfová 3(1/2), Šimáčková, Bělohlávková, Šťastná 0

OSK Olomouc – Sosnowiec 55:53 (21:12, 34:33, 44:42)

Šumberová 17(3x3, 0/6), Šťastná 13(3/6), Ellnerová 11(3x3), Petrželová 7(1x3), Rudolfová 5(1x3), Jeřábková 2(2/2), Listopadová 0(0/2), Šimáčková, Bělohlávková 0

OSK Olomouc – Basket Ostrava 93:19 (35:10, 56:15, 73:17)

Šumberová 23(1/3), Šťastná 19(3/4), Jeřábková 13(1/3), Listopadová 12, Petrželová 9(3/4), Rudolfová 9(1/2), Bělohlávková 4(2/4), Ellnerová 4, Šimáčková 0