HLAVNÍ STRÁNKA

KADETKY U17

ŽÁKYNĚ U15

ŽÁKYNĚ U14

MINIŽÁKYNĚ U13

MINIŽÁKYNĚ U12

MINIŽÁKYNĚ U11

MINIŽÁKYNĚ U10

KONTAKTY

TERMÍNY


ÚVOD - PŘED SEZÓNOU

Ročník 2015 a mladší si vysloužil název "fialky" podle tréninkových triček, které měly zprvu ten důvod, abychom je našli v houfu děvčat U11. Postupně se víceméně osamostatnil a věříme, že se ještě rozroste o další děvčata.


TRÉNINKY

Pondělí 17:30 Čajkovského
Středa 17:30 Čajkovského
Jak začít? Nejlepší je začít správně!

A to se nám při dvou úvodních samostatných zápasech v Pardubicích povedlo na 100 - no dobře, na 92%. Samozřejmě, pro pár zkušenějších už to nebylo "poprvé", ale pro moho jiných ano - a ony si to budou pamatovat do konce své kariéry.

Samozřejmě byly u soupeřek i u nás vidět rozdíly mezi těmi, kdo už občas hrají v U10 a těmi, kdo hrají opravdu poprvé, ale všechny se snažily vnímat rady, nikdo po hřišti jen tak zbůhdarma nebloudil a dokonce jsme se úplně neztráceli ani v obraně. Druhý zápas byl o dost lepší než první, hlavně proto, že jsme pochopili, že pokud soupeřkám míč nevezmeme, samy nám ho nedají - no a když ho nemáme, tak nemůžeme dát koš. Ano - takhle jednoduchá hra to je :). K tomu si ještě musíme umět víc a líp přihrát dopředu, neshromažďovat se pod košem, občas změnit směr driblinku, zrychlit uplatněním techniky "pravá-levá" - no je toho ještě docela dost.

Na závěr stats: - všude se píšou jen body, ale ty nejsou to jediné, co se počítá - každý získaný míč, každá přihrávka, každý obranný zákrok, každé chycení míče - všechno má význam!

Studánka Pardubice - OSK 56:38

Spáčilová 10, Pečová 8, Listopadová 6, Klesnilová 4, Vilner 4, Nosková 2, Urbánková 2, Starostová 2

Studánka Pardubice - OSK 54:48

Pečová 14, Spáčilová 8, Listopadová 6, Dvořáková E 6, Vilner 6, Starostová 4, Nosková 2, Klesnilová 2