přispívá na naši činnost

archív sezóny 2017/18


JUNIORKY U19

KADETKY U17

ŽÁKYNĚ U15, U14

MINI U12, U11

MINI U10

PLYŠÁKOV 2018Telegraficky     18.6.2018

U11 vyhrály oba zápasy miniturnaje v Krnově, ovšem výkon už byl hodně prázdninový. Potěšilo jen vítězství Nikči v "králi střelců".

U12 přivezly z polského Lasku až 4.místo, ve vyrovnané tabulce měly nakonec nejhroší bilanci vzájemných zápasů, ale tři vítězství a jen dvě porážky byly dobrá bilance.

Plyšákov 2018 zná dalšího do řady vítězů - letos byly nejlepší holky ze Strakonic. Ve finále po boji nakonec předčily děvčata ze Sokola Hradce Králové a "bronzové" skončily i letos hráčky Studánky Pardubice. Na děvčata OSK vyšlo letos šesté místo, což je víc než uspokojující - v konkurenci šetnácti týmů se naše družstvo neztratilo.

Kvalifikace o ŽL skončila příjemným úspěchem hned v 1. kole po vítězstvích nad Poděbrady, Kyjovem a Slovankou postupujeme hned z 1. místa

Sezóna mistrovských zápasů skončila o víkendu Národním finále kategorie U12. Čeká nás PLYŠÁKOV 2018 a tým U15 (tedy letošní U14) vyhlíží kvalifikaci o žákovskou ligu, která vypadá docela našlapaně - dvacet jedna týmů se utká o zbylých deset míst v ŽL.

VÝSLEDKY VÍKENDU :     

U11     KRNOV - OSK 41:51

U11     OSK - BRUNTÁL 69:39


ŽÁKYNĚ U15

  vybojovaly vítězství v kvalifikační skupině D, zvládly i dva náročné zápasy ( Poděbrady a Slovanka ) a zahrají si opět žákovskou ligu. Po dlouhé době máme i koment trenérky :)   : zde :


NEJMLADŠÍ MINI U10

  se dočkaly zase po delší době vítězství ve Šmoulince, tentokrát proti Liberci.
Bohužel opět v nedostatečném počtu, ale aspoň jsme bojovali o každý míč, jak je vidět na snímku BK Basketball Nymburk


NEJMLADŠÍ MINI U11

  skončily na Národním finále na pátém místě. To se jistě dá brát jako úspěch, ovšem předvedená hra ne vždy odpovídala očekávání.

O našem nepostupu do nejlepší čtyřky rozhodl vlastně už úvodní zápas, kdy jsme ( po velmi dobrém výkonu) podlehli Hradci rozdílem sedmi bodů. Můžeme se tak tvářit, že jsme první v čele skupinky, která pronásleduje ty nejlepší týmy, aby je třeba na příštím NF dohnala a předehnala. Bližší info o NF na stránce týmu.


NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY :     


31.8.-2.9. U13 LATE SUMMER TOURNAMENT (ČAJKA CUP) OLOMOUCOSK a GDPR

V OSK Olomouc věnujeme správě a ochraně osobních dat velkou pozornost. Nové nařízení EU ukládá všem subjektům, které spravují osobní data, řadu opatření, z nichž první je informace a vyžádání souhlasu s nakládáním s osobními daty. Níže je k dispozici formulář pro rodiče a všechny hráčky starší osmnácti let, který prosíme vyplnit, podepsat a odevzdat trenérům, případně poslat na adresu klubu info@oskolomouc.cz. Děkujeme.


NOVÝ ROČNÍK SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKY NA ZŠ STUPKOVA

I v příštím roce bude probíhat sportovní přípravka se zaměřením na míčové hry na ZŠ Stupkova - tentokrát v odlišných časech a dnech : pondělí 15:30 -16:30 a středa 15:00 - 16:00 hod. Přípravka navazuje na činnost družiny na ZZŠ, ale je otevřená i děvčatům z jiných škol. Tyto hodinové tréninky jsou určeny pro děvčata 1. a 2. tříd, případně i začátečníky ze 3. tříd a povedou je opět trenéři s licencí ČBF. Zájemci se mohou hlásit průběžně, rodiče dětí ze ZŠ Stupkova dostanou podrobné informace na schůzce v červnu. Rádi zodpovíme jakékoli dotazy.
PLYŠÁKOV 2018

skončil - gratulujeme vítězům a děkujeme všem týmům, hráčkám, trenérům, rozhodčím, ale hlavně organizátorům turnaje za skvělý víkend.


LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

  se uskuteční opět zase jednou společně pro všechny týmy ve Vysokém Mýtě ve dnech 25.-31.8. Ubytování na domově mládeže, kde je i jídelna a sportovní hala v blízkosti. Jednotlivé týmy si domluví případné "předsoustředění" v Olomouci v týdnu od 20.8.